portal rozrywkowy

Jeja.pl

jeja.pl to jeden z pierwszych serwisów rozrywkowych w polsce

Ta strona to kopalnia memów i komiksów, na której setki tysięcy użytkowników spędzają wiele godzin każdego dnia. Można tam pograć, podyskutować na grupach, czy obejrzeć zabawne treści lub stworzyć je samemu.

WYZWANIE

Administratorzy serwisu doszli do wniosku, że potrzebują więcej autorskich, oryginalnych treści na stronie. Chcieli otrzymać ilustracje, grafiki do social media i komiksy, które odbiorcy polubią i będą identyfikować z portalem. 

ROZWIĄZANIE

Logo jeja stało się naprawdę rozpoznawalnym i oryginalnym symbolem wśród użytkowników. Postanowiłem oprzeć ilustracje na tych charakterystycznych pomarańczowych kulkach / buźkach / emotikonach i użyć również podobizn adminów (popularnych szarych eminencji serwisu).

opis działań

  • ilustracje okolicznościowe
  • grafiki do social media
  • komiksy 
  • modyfikacje logo

szczegóły

Branża
Rozrywka

Usługi
Ilustracja, logo, grafika

Klient
Jeja.pl

Data
2018/2019

*Przez kilka lat pracowałem tu na etacie, jako redaktor treści graficznych, moderator i ogarniacz Social Media. Dziś z wielką chęcią pomagam w dostarczaniu unikalnych treści, zgodnych z identyfikacją serwisu 🙂

szukasz ilustracji lub komiksu?
administratorzy jeja o mnie:
Najlepszą rekomendacją Alana będzie to, że pomimo tego, że zdecydował się kontynuować swoją karierę graficzną poza jeja.pl dalej współpracujemy. Gdy mam jakiś nietypowy pomysł, coś naprawdę skomplikowanego do narysowania, Alan zawsze pomaga. Jego grafiki i ilustracje są na wysokim poziomie. Bardzo cenię to, że Alan ma ciekawe pomysły, a jego ilustracje są świetnie przyjmowane przez naszych użytkowników.
Bartłomiej Bochiński
Właściciel | jeja.pl
Alan to dosłownie człowiek-orkiestra! Rysuje, tworzy, projektuje, a wszystko to na najwyższym poziomie. Jest sumienny, pilnuje deadline’ów, a przy tym ma swój własny unikalny styl. Kiedy pracowaliśmy razem w zespole na Jeja.pl, zawsze mogłam liczyć na jego pomoc i wsparcie merytoryczne. Nie miałam też wątpliwości, kto jest autorem firmowej kartki, którą dostałam na Boże Narodzenie 🙂 Dzisiaj sama chętnie podejmuję współpracę z Alanem i z czystym sumieniem polecam go znajomym.
Joanna Bitowt
Redaktor | jeja.pl
Kreatywność, pracowitość, głowa pełna pomysłów, a jednocześnie wszystkie niezbędne umiejętności, które pozwalają te pomysły zmaterializować. Alan to bardzo ciekawy twórca, ze swoją charakterystyczną kreską i indywidualnym stylem. Do tego świetnie czuje internetowe klimaty i potrafi odnaleźć się na różnych płaszczyznach - od mediów społecznościowych po treści czysto rozrywkowe. Zdecydowanie typ pasjonata, który lubi solidnie przykładać się do wykonywanej pracy.
Kamil Złoch
Redaktor | jeja.pl