Kreatywny Grafik

Alan Gajewski

Zapewniam kreatywne wsparcie, łącząc design z ilustracją i marketingiem.

Jestem absolwentem grafiki komputerowej w PWSNS w Gdyni. Specjalizuję się w identyfikacji wizualnej, a legendy głoszą, że urodziłem się z ołówkiem w ręku. 

W marketingu działam od ponad 10 lat, jeszcze wcześniej byłem aktywny jako grafik freelancer. Teraz staram się łączyć obie dziedziny, wplatając w to czasem rysunek. Opracowuję logo i key visuale, rysuję cyfrowo, buduję strony www / blogi / sklepy, tworzę i opakowuję produkty, ubieram kampanie reklamowe. 

Jestem entuzjastą ilustracji i komiksów, świeżym tatą, a w wolnych chwilach zgłębiam tajniki sztuki tatuażu… i trochę remontuję.

Minimalizm w designie

Oszczędność treści, czysty i jasny przekaz. Proste, acz niebanalne rozwiązania zawsze trafiają najlepiej w sedno. Szczególnie przy projektowaniu logo.

_Creative Graphic Designer | Ilustrator | Online marketing specialist

Komiksowa kreska

Charakterystyczny styl, gruby kontur, wyraziste kolory - to moja domena i konwencja, w której czuję się swobodnie. Nie stoję w miejscu. Eksperymentuję.

Wymyślam, rysuję, tworzę, projektuję.

Marketingowe podejście

Grafika nie może TYLKO dobrze wyglądać. Materiały reklamowe muszą być przede wszystkim skuteczne i spełniać swoje określone cele.

_CREATIVE

Rysunek to moja pasja. U mnie wszystko zaczyna się od szkicu. Ilustruję, rysuję portrety i komiksy, tworzę storyboardy i projektuję postaci. Cyfrowo lub na papierze.

GRAPHIC

Projektuję logo, identyfikacje wizualne, materiały reklamowe, czy opakowania. Grafiki produktowe, reklamowe, banery, ulotki, foldery. Od pomysłu aż po druk.

DESIGN >

Tworzę strony www i landing page, pomagam zakładać lub przenosić blogi. Nowocześnie i funkcjonalnie - w oparciu o intuicyjny i wygodny system WordPress.

OPINIE

Realizacja projektów z Alanem to szalona burza kreatywnych pomysłów! Jeśli wyobrazicie sobie najnudniejszy produkt/usługę i opowiecie Alanowi jak bardzo nie da się z tego nic zrobić to zadzieje się magia i Wasz produkt/usługa będą tym, czego pożądają klienci!

Natalia Kowalska
Marketing | Bitdefender Polska
Miałem pewną wizję identyfikacji wizualnej mojej marki, gdy rozmawialiśmy o projekcie, ale jeszcze nie do końca wiedziałem jak ma to wyglądać. Alan zaprojektował kilka propozycji logo i przekonałem się, że może się to prezentować jeszcze lepiej.

Kamil Bryła
Brylant Photo
Kreatywne wsparcie marketingowe? Dostałam znacznie więcej. Alan pomógł mi nie tylko zwiększyć konwersję i poszerzyć bazę klientów, ale dostrzegł również te zagadnienia, które warto było usprawnić - i wspólnie właśnie to zrobiliśmy!


Aleksandra Keira
Właścicielka salonu O'LALAshes
Długo nosiłam się z decyzją przejścia na WordPress – po pięciu latach blogowania, jest sporo treści. Dzięki Alanowi poszło to sprawnie i szybko. Gorąco polecam i ślicznie dziękuję!

Dominika Szałomska
dominika-szalomska.pl
Zamówiłam u Alana portret, efekt końcowy był lepszy niż się spodziewałam. Ma głowę pełną pomysłów, profesjonalne podejście i atmosfera podczas współpracy była bardzo przyjemna. Polecam!

Olka Wojciechowska
Cavola
Miałem okazję zamówić u Alana już dwie Grafiki - sprecyzowane badanie moich potrzeb przed startem - czas oczekiwania - zaskakujący, możliwość modyfikowania pracy końcowej. Na pewno wrócę do współpracy przy kolejnych grafikach!!!
Mateusz Skocki
Prywatny klient
Miałam przyjemność wielokrotnie pracować z Alanem. Zrobił mi cudowny baner do strony, cudne logo na kubek... Wszystkie prace można określić jako: cud, miód i malina, a do tego rewelacyjny kontakt!

Lara Notsil
laranotsil.blogspot.com
Świetny kontakt z Alanem i wykonane zlecenie na szóstkę! Zamówiłam u niego 10 portretów ze zdjęcia i wyszło rewelacyjnie! Polecam!

Aleksandra Żok
Dom Dziecka „Na Wzgórzu”
Świetny profesjonalista. Konkretna, rzeczowa pomoc w przeniesieniu bloga na WordPress. Dobry kontakt. Dbałość o szczegóły i doskonałe nastawienie na współpracę z klientem.

Dorota Lińska-Złoch
przeczytanki.pl

OSTATNIE REALIZACJE

WSPÓŁPRACA

Szukasz unikalnego logo, ilustracji lub strony www? Chętnie pomogę!
Napisz maila lub wyślij wiadomość przez social media.
Albo zadzwoń: 537-696-333
Kreatywnego dnia!