Kreatywny Grafik

Alan Gajewski

Zapewniam kreatywne wsparcie, łącząc design z ilustracją i marketingiem.

Jestem absolwentem grafiki komputerowej w PWSNS w Gdyni. Specjalizuję się w identyfikacji wizualnej, a legendy głoszą, że urodziłem się z ołówkiem w ręku. 

W marketingu działam od ponad 7 lat, jeszcze wcześniej byłem aktywny jako grafik freelancer. Teraz staram się łączyć obie dziedziny, wplatając w to czasem rysunek. Opracowuję logo i key visuale, rysuję cyfrowo, buduję strony www / blogi / sklepy, tworzę i opakowuję produkty, ubieram kampanie reklamowe. 

Jestem entuzjastą ilustracji i komiksów, świeżym tatą, a w wolnych chwilach zgłębiam tajniki sztuki tatuażu… i trochę remontuję.

Minimalizm w designie

Oszczędność treści, czysty i jasny przekaz. Proste, acz niebanalne rozwiązania zawsze trafiają najlepiej w sedno. Szczególnie przy projektowaniu logo.

_Creative Graphic Designer | Ilustrator | Online marketing specialist

Komiksowa kreska

Charakterystyczny styl, gruby kontur, wyraziste kolory - to moja domena i konwencja, w której czuję się swobodnie. Nie stoję w miejscu. Eksperymentuję.

Wymyślam, rysuję, tworzę, projektuję.

Marketingowe podejście

Grafika nie może TYLKO dobrze wyglądać. Materiały reklamowe muszą być przede wszystkim skuteczne i spełniać swoje określone cele.

_CREATIVE

Rysunek to moja pasja. U mnie wszystko zaczyna się od szkicu. Ilustruję, rysuję portrety i komiksy, tworzę storyboardy i projektuję postaci. Cyfrowo lub na papierze.

GRAPHIC

Projektuję logo, identyfikacje wizualne, materiały reklamowe, czy opakowania. Grafiki produktowe, reklamowe, banery, ulotki, foldery. Od pomysłu aż po druk.

DESIGN >

Tworzę strony www i landing page, pomagam zakładać lub przenosić blogi. Nowocześnie i funkcjonalnie - w oparciu o intuicyjny i wygodny system WordPress.

JAK PRACUJĘ? 3xP

KROK 1

PERSONALIZACJA

Każdy projekt wykonuję na podstawie wypełnionego przez Ciebie krótkiego briefu, który pozwala mi lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania oraz preferowany styl graficzny. Masz więc pewność, że dopasuję wszystko do Twoich potrzeb.

KROK 2

PROJEKTOWANIE

Po uzgodnieniu warunków i szczegółów zlecenia, przystępuję do pracy. Czy na pewno dobrze się zrozumieliśmy? Wolisz jednak zobaczyć kilka projektów koncepcyjnych, a nie gotowy produkt? Jasne! Chętnie je dla Ciebie zaprojektuję.

KROK 3

POPRAWKI

Kończę pracę i wysyłam efekty. Zapewniam trzy poprawki w ramach realizowanego projektu, bez dodatkowych kosztów. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby finalna wersja spełniała Twoje oczekiwania w 100%.

KLIENCI

których kreatywnie wsparłem

Główne narzędzia mojej pracy

Od zawsze pracuję głównie na oprogramowaniu Adobe, ale software innych producentów nie jest mi obcy i z chęcią poznaję nowe interfejsy.
Do grafiki na desktopie wiernie służą mi Photoshop + Ilustrator, a do działań marketingowych dostosowuję się zawsze do preferencji klienta.

Photoshop

90%

Codziennie używam go do obróbki i tworzenia grafiki rastrowej przeznaczonej do WEBu. Głównie retusz zdjęć i reklamy.

IlLustrator

80%

Tu zawsze projektuję identyfikację wizualną (logo), tworzę ilustracje wektorowe i przygotowuję pliki do druku.

WordPress

80%

Dzięki WP jestem w stanie kompleksowo zaprojektować stronę www od podstaw.

Premiere Pro

75%

Służy mi do montażu materiałów filmowych, przeznaczonych do reklamy i prezentacji firmy.

W pracy używam również:

 • Do mailingu: Freshmail, Edrone, Redlink
 • Do kampanii reklamowych: menadżer reklam Facebook
 • Do projektowania zestawów reklam: Bannersnack
 • Do publikacji treści: Facebook, Instagram, Youtube
 • Do analizy działań: Google Analytics, Brand24
 • Do organizacji pracy: Google Keep, Trello, Slack
 • Do projektowania stron: Landingi

Moje kursy i szkolenia:

 • Obsługa drukarki do odzieży i hafciarki przemysłowej oraz projektowanie nadruków i haftów
 • Internetowe Rewolucje od Google (strategia i reklama online)
 • Online Marketing Maraton 2018
 • Wzorowy Sklep i-sklep (tajniki i dobre praktyki e-commerce)
 • Adobe Ilustrator od podstaw
 • Photoshop Fundamentals
 • Art Fundamentals – Building Blocks of Digital Painting

OPINIE

Realizacja projektów z Alanem to szalona burza kreatywnych pomysłów! Jeśli wyobrazicie sobie najnudniejszy produkt/usługę i opowiecie Alanowi jak bardzo nie da się z tego nic zrobić to zadzieje się magia i Wasz produkt/usługa będą tym, czego pożądają klienci!

Natalia Kowalska
Marketing | Bitdefender Polska
Miałem pewną wizję identyfikacji wizualnej mojej marki, gdy rozmawialiśmy o projekcie, ale jeszcze nie do końca wiedziałem jak ma to wyglądać. Alan zaprojektował kilka propozycji logo i przekonałem się, że może się to prezentować jeszcze lepiej.

Kamil Bryła
Brylant Photo
Kreatywne wsparcie marketingowe? Dostałam znacznie więcej. Alan pomógł mi nie tylko zwiększyć konwersję i poszerzyć bazę klientów, ale dostrzegł również te zagadnienia, które warto było usprawnić - i wspólnie właśnie to zrobiliśmy!


Aleksandra Keira
Właścicielka salonu O'LALAshes
Długo nosiłam się z decyzją przejścia na WordPress – po pięciu latach blogowania, jest sporo treści. Dzięki Alanowi poszło to sprawnie i szybko. Gorąco polecam i ślicznie dziękuję!

Dominika Szałomska
dominika-szalomska.pl
Zamówiłam u Alana portret, efekt końcowy był lepszy niż się spodziewałam. Ma głowę pełną pomysłów, profesjonalne podejście i atmosfera podczas współpracy była bardzo przyjemna. Polecam!

Olka Wojciechowska
Cavola
Miałem okazję zamówić u Alana już dwie Grafiki - sprecyzowane badanie moich potrzeb przed startem - czas oczekiwania - zaskakujący, możliwość modyfikowania pracy końcowej. Na pewno wrócę do współpracy przy kolejnych grafikach!!!
Mateusz Skocki
Prywatny klient
Miałam przyjemność wielokrotnie pracować z Alanem. Zrobił mi cudowny baner do strony, cudne logo na kubek... Wszystkie prace można określić jako: cud, miód i malina, a do tego rewelacyjny kontakt!

Lara Notsil
laranotsil.blogspot.com
Świetny kontakt z Alanem i wykonane zlecenie na szóstkę! Zamówiłam u niego 10 portretów ze zdjęcia i wyszło rewelacyjnie! Polecam!

Aleksandra Żok
Dom Dziecka „Na Wzgórzu”
Świetny profesjonalista. Konkretna, rzeczowa pomoc w przeniesieniu bloga na WordPress. Dobry kontakt. Dbałość o szczegóły i doskonałe nastawienie na współpracę z klientem.

Dorota Lińska-Złoch
przeczytanki.pl

OSTATNIE REALIZACJE

WSPÓŁPRACA

Szukasz unikalnego logo, ilustracji lub strony www? Chętnie pomogę!
Napisz maila lub wyślij wiadomość przez social media.
Albo zadzwoń: 537-696-333
Kreatywnego dnia!